PROJEKTY SZKOLENIOWE

W naszych szkoleniach łączymy różne metody pracy z grupami, prowadzimy aktywne warsztaty w salach szkoleniowych (indoor) i treningi fabularyzowane, których scenariusze wyprowadzają grupy na zewnątrz (outdoor). Wychodzimy z założenia, że im silniejsze, bardziej pozytywne emocje towarzyszą doświadczeniu, tym trwalsze są efekty uczenia. To właśnie dlatego nasze szkolenia w odbiorze uczestników są inspirujące, zapadające w pamięć i jednocześnie zabawne. Naszą specjalnością są warsztaty i treningi zwiększające efektywność indywidualną i efektywność zespołów w realizacji celów w ważnych dla firmy obszarach.

Nasze projekty szkoleniowe

zwiększające efektywność:

indywidualną

indywidualną

Obejmują one trzy obszary tematyczne:

  • Zarządzanie swoją energią - szkolenia adresowane do pracowników i menadżerów
  • Zarządzanie zespołem - szkolenia adresowane do menadżerów
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami – szkolenia adresowane do handlowców i pracowników działów obsługi klienta.
i zespołu

i zespołu

Obejmują one trzy obszary tematyczne:

  • Budowanie zespołu - szkolenia adresowane do tworzących się zespołów pracowniczych i zespołów projektowych.
  • Rozwój efektywnej współpracy - szkolenia adresowane do funkcjonujących zespołów, chcących poprawiać swoje wyniki lub doświadczających różnego rodzaju trudności we współpracy.
  • Treningi motywacyjne dla zespołów – szkolenia adresowane do zespołów potrzebujących szczególnej mobilizacji, determinacji i wytrwałości w realizacji celów.